top of page

Styl(eit)ové Vánoce

Chcete, aby se vaše drahá partnerka jednou cítila jako královna nebo hollywoodská hvězda, která má vždy po ruce pomocníky pro vše možné i nemožné?
 

Pojďme jí spolu připravit překvapení, které v ní tento pocit výjimečnosti vyvolá. 

Snažíte se být originální a každý rok nechat „pod stromečkem“ alespoň jedno překvapení, které obdarovaný nečeká ale sní o něm?

Váš přítel, manžel, syn, vnuk nebo kamarád je úžasný člověk a troška stylu by mu pomohla k pozornosti, kterou si zaslouží ?

Lámete si hlavu nad tím, co letos koupit své milované ženě, která se perfektně stará o společnou domácnost, děti i Vás, a sebe má někde úplně „na konci“?

Chcete dát tip na dárek svým blízkým, ale stále hledáte, co by se Vám nejvíce hodilo?

Pokud jste u jednoho z těchto bodů pokývali souhlasně hlavou,
pak vybírejte z níže uvedených oblíbených služeb, které u nás pořídíte i jako dárkový poukaz. Vybírat můžete i v záložce Naše služby, nebo zavolejte a něco vybereme společně. Šárka STYLEIT.CZ

Každý z nás zažil (přinejlepším jednou) klasickou ranní scénu: stojíte před šatníkem a nic z toho, co vidíte, nemáte chuť na sebe vzít. A pospícháte. Věřte mi, může to být jinak.

Stylový a dobře upravený muž bude vždy budit lepší dojem ve společnosti i u opačného pohlaví než ten, pro kterého je to jen povrchní záležitost. Rádi byste se dozvěděli, jak na to? Potřebujete jednoduchý a přitom efektivní návod na ideální obsah šatníku? Pak jsou tyto řádky věnovány právě vám.

Určeno pro muže i ženy pohybující se v oblasti obchodu, managementu či setkávající se s klienty. Vyladíme vám reprezentativní styl oblékání.

Vytvoříme na míru vkusný a originální dress code. Vyškolíme vaše prodejce  a pracovníky zákaznického servisu tak, aby měl zákazník ze setkání s vaší firmou vždy dobrý pocit.

Svatba a přípravy na ní patří k nejkrásnějším a zároveň nejzásadnějším okamžikům života. Chcete si je užít v klidu a být si jistá, že vše vám, ale i ženichovi bude perfektně sedět a veškeré doplňky spolu budou ladit?

Čeká vás výjimečná událost, nebo potřebujete jen doplnit šatník a udělat si radost novým kouskem? Pokud vás ale nebaví bezcílně chodit po obchodech, nebo se těžko rozhodujete, nákupy s osobním stylistou budou pro vás to pravé.

Ztrácíte se v široké nabídce módních e-shopů? Na druhou stranu vás ale nebaví chodit po prodejnách a trávit dlouhé chvíle čekáním na zkušební kabinky? Online nakupování vás těchto momentů ušetří a díky mé podpoře se budete v e-shopech lépe orientovat a vědět, co a kde pro sebe hledat.

Máte vlastní podnikání s potenciálem rychlého růstu, ale ne všichni vaši pečlivě vybraní obchodní zástupci umí vzhledově odhadnout kulturu vaší značky. Jak jim ale tuto informaci předat? Spojte se s námi a my vám připravíme inspirativní firemní školení, ze kterého budou absolventi odcházet namotivovaní na změnu ve svém pracovním i soukromém životě. A vaše firma se začne posouvat dopředu mnohem rychleji. Upravený zevnějšek totiž nekomunikuje našemu okolí, kdo a jací jsme, ale i náš postoj vůči němu. Vyjádření respektu je prvním krokem k úspěchu.

Ráda si dopřáváte nejlepší dostupnou péči a ideálně se svěřujete do rukou někoho, kdo vás už dobře zná a na koho se můžete stoprocentně spolehnout, že vyřeší váš problém s výběrem outfitu? Tyto řádky patří právě vám!

Baví vás móda a rádi byste se o ní dozvěděli co nejvíce? Nebo si naopak nejste moc jisti tím, jak s ní správně pracovat ve svůj prospěch a chtěli byste to změnit? Přijďte si s námi užít stylový den, po kterém budete odcházet vybaveni informacemi do každodenního života. „Styl je způsob, který částečně odhaluje, jací jste. Beze slov.“ Tento citát vyjadřuje přesně to, čím by styl a móda měly být, aby se vše perfektně snoubilo s vaší osobností.

Nejste si jisti nákupem nebo potřebujete jen pomoci s návrhem vhodného oblečení na událost, která vás čeká? Na všechny vaše dotazy jsme připraveni vám odpovědět. Módní konzultace vám pomohou vyhnout se zbytečným faux-pas a vracení zboží. Proč ne, v době instatní komunikace.

Čeká vás významná životní nebo společenská událost? Chystáte se na důležitý pohovor či jednání, ale nemáte čas jít do obchodů vybírat vhodnou kombinaci oblečení? Nechte to na nás! Až do domu vám doručíme 3 outfity sestavené speciálně pro vás. V klidu a pohodlí si je vyzkoušíte a společně rozhodneme, který z vás udělá opravdovou hvězdu.

Ráda byste se odměnila příjemně stráveným víkendem, nebo si chcete odpočinout a užít si skvělý stylový víkend? Každá z nás někdy potřebuje „dobít baterky“ a trochu zapomenout na každodenní starosti a pracovní povinnosti. Vyražte s námi, zasloužíte si to!

Věnováním dárkového poukazu ušetříte čas a snížíte riziko nevhodného nákupu. Vyberete hodnotu dárkového poukazu během několika minut a ušetříte čas potřebný pro plánování a rozhodování. 
Překvapte Vaše blízké a přátele dárkovou poukázkou a dopřejte jim možnost volby vlastního výběru služby u STYLEIT.CZ.

bottom of page