top of page

Víkendový wellness pobyt se školením módy a vizáže

Ráda byste se odměnila příjemně stráveným víkendem, nebo si chcete odpočinout a užít si skvělý stylový víkend? Každá z nás někdy potřebuje „dobít baterky“ a trochu zapomenout na každodenní starosti a pracovní povinnosti. Vyražte s námi, zasloužíte si to!

Krásné prostředí hotelu, báječné spa, vynikající gastronomie a k tomu všemu školení dámského stylu a profesionální rady z oblasti vizáže.

Není nad to si jednou za čas udělat skutečně pořádný dámský víkend. Víme totiž, nakolik je důležité si udělat čas opravdu JEN PRO SEBE.

V sobotu se budeme zabývat hlavně módou a stylem. Připravili jsme si pro vás velkou spoustu informací, tipů a rad, které vám s radostí a nadšením předáme.

To abyste v budoucnu již netápala při výběru oblečení, věděla, kde co nakoupit, ale i jaký by měl být správný základ vašeho šatníku.

Jedině tak budete schopna zdůraznit vaše půvaby a přednosti. V průběhu celého pobytu budete mít samozřejmě možnost se poté kdykoliv zeptat a poradit se, pokud si v něčem nebudete jistá. Nedělní dopoledne se ponese v duchu líčení a péče o pleť. Styl je otázkou celku, proto má i tato část své pevné místo v programu.

Co vše během víkendu zažijete:

 

1. Krásné prostředí, kde se skutečně zrelaxujete.
 

2. Celodenní školení dámského stylu.


3. Poradenství v líčení, výběru účesu, případně úpravě vlasů na různé příležitosti.


4. Čas, během kterého se bude vše točit jen kolem vás.


5. Jídlo, které vám zavře oči a roztancuje chuťové pohárky.


6. „Čistou hlavu“.

Pokud máte pocit, že se dlouhodobě zanedbáváte, zkuste spojit několik aktivit v jednu velkou. Věnujte péči svému zevnějšku i vnitřku. Domů se vrátíte odpočatá a s novými informacemi a zážitky, které vás posunou zase o krok dále k vašim cílům.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ

Šárka 29 let

"Pojeďte s námi na víkendový wellness pobyt spojený se školením módního stylu a vizáže.
Staňte se naší referencí u této služby.   

bottom of page