top of page
BrandCare Styleit.cz Sarka Stursova Joga Yoga.JPG
katkaarnoldova_photo_NEW-6642.jpg

Power jóga

Styl jógy, který vychází z hatha jógy a vznikla v 80. letech 20. století v USA. Powerjóga se zaměřuje na protažení a posílení svalů celého těla, které stejně jako u jiných druhů jógy, probíhá od hloubky na povrch. Hlavními prvky této jógy jsou tedy ásany, pránájáma a samozřejmě dech.Pravidelným praktikováním powerjógy dochází k formování postavy a celkovému zeštíhlení, úbytku podkožního tuku díky uvolnění energetických drah v těle, a hlavně k mentálnímu uvolnění a koncentraci mysli.

Co vás na lekci power jógy čeká

Na začátku lekce se lehce zklidníme, naladíme se na nadcházející praxi a chvíle, kdy se budete soustředit jen na vás. Naladíme se na svůj dech a upokojíme naši mysl. Příjemně se protáhneme, abychom rozcvičili všechny klouby v těle a praxe pro nás byla příjemnější.

Nedílnou součástí lekce jsou pozdravy slunci, které ve vás rozproudí energii a zahřejí vaše tělo pro následnou dynamickou část praxe. Těšit se můžete na sekvence, které zahrnují varianty bojovníků a ty budou proloženy dalšími ásanami s předklony, záklony, rotace a také úklony. Čekají vás také pozice na zemi, které vás protáhnou, ale také pomohou budovat pevný střed těla. K lekci power jógy patří také obrácené pozice dle vašich možností. Tím vším posílíme a energizujeme naše tělo, podpoříme naši flexibilitu.

Na závěr si užijete relaxaci, díky které vaše tělo vstřebá veškeré benefity uplynulé praxe. 

Skupinové lekce v Babicích

pondělí a středa

18:30 - 19:30

Soukromé lekce

bottom of page