top of page

JÓGA

Zažij se mnou kouzlo jógy

Cítíte, že potřebujete zvolnit, soustředit se alespoň na chvíli jen na sebe, nebo hledáte protažení a posílení vašeho fyzického těla? To vše vám může praxe jógy nabídnout a já vám s radostí budu průvodcem a předávam vše pozitivní, co vás na cestě může potkat.

Co děláme

Další služby

Jmenuji se Šárka, jsem certifikovaným učitelem jógy a ráda ti pomohu na tvé jógové 

Jóga je v mém životě již mnoho let. Pomáhá mi nejen zklidňovat mysl v hektických dnech, ale má také pozitivní vliv na celé mé fyzické tělo.

Sama jsem si cestu k ní našla již před více než 10 lety, ale moje praxe byla hodně nepravidelná. Ale i tak jsem pokaždé cítila, že mému tělu dělá dobře a po lekci mi bylo jednoduše lépe než před ní.

S pravidelností přišla čím dál větší radost z každé chvíle na podložce, až jsem došla k rozhodnutí, že přišel správný čas na to vše předávat přes lektorskou činnost. 

IMG_9694.JPG
White Minimalist Corporate Business Personal Profile LinkedIn Banner.png

Jógu se mnou můžete praktikovat také online - video kanál, kde každý týden najdete novou lekciVím, že ne vždy je možné být na lekci osobně a v určitý čas, proto věřím, že oceníte i možnost společně praktikovat i takto na dálku.

Najdete tu lekce, které vám nezaberou více než 30 minut z vašeho dne, ale také hodinovou praxi a to vše za měsíční poplatek, který není vyšší, než cena jedné lekce ve studiu.

Přístup máte ke kompletní nabídce videí a to kdykoliv a kdekoliv.

bottom of page