top of page

Osobní nákupy se stylistou

Čeká vás výjimečná událost, nebo potřebujete jen doplnit šatník a udělat si radost novým kouskem? Pokud vás ale nebaví bezcílně chodit po obchodech, nebo se těžko rozhodujete, nákupy s osobním stylistou budou pro vás to pravé.

Mým cílem je zbavit vás zklamání a rozpaků při nakupování a ušetřit vaši peněženku zbytečných a neuvážených nákupů.

Naučím vás, jaké střihy, materiály a vzory jsou pro vaši postavu a styl ideální.
Díky tomu, že se v obchodech pohybuji velmi často, vím přesně, kde potřebné kousky hledat, po kterých sáhnout a vyzkoušet, a které raději nechat dál viset na ramínku.

Doporučím, do čeho je vhodné investovat čas i peníze, a co naopak vysokou hodnotu mít nemusí.

Celý zážitek z nakupování vám to zpříjemní a zabere méně času, než když se vypravíte sami. 


Rozhodně ale doporučuji před prvním společným nakupováním provést u vás doma revizi šatníku.

Díky tomu budu přesně vědět, co již doma máte a co je třeba doplnit. Vyvaruji se tak tomu, abych pro vás vybírala něco, co už váš šatník obsahuje a nehromadily se vám tak doma stejné věci. Na základě vašeho rozpočtu předem připravím plán a seznam, kde co budeme shánět. Vzhledem k sezónnosti a stále se měnící nabídce obchodů je možné, že se budeme muset potkat několikrát, s tím je třeba počítat.

Co nás spolu čeká?

 

1. Před tím, než vyrazíme do obchodů, si v klidu popovídáme o tom, co nás čeká. Představím vám plán našich společných chvil.
 

2. V obchodech budeme společně vybírat to, co následně vyzkoušíte – doporučuji si vzít na sebe oblečení, které se vám bude pohodlně převlékat.


3. V nových kombinacích vás vyfotím, aby bylo možné se k outfitům a jednotlivým kusům vracet.


4. Povedu si seznam toho, co již máme a co nám ještě chybí.


5. Budu tu jen pro vás, proto se neváhejte ptát na cokoliv, ráda vám veškeré dotazy zodpovím.


6. Společně s fotkami ode mě dostanete seznam možných kombinací s tím, co již máte doma.

Užijte si zcela osobní servis a můžete si být jistá, že celá nákupy naplánujeme časově i finančně přesně podle vašich možností. Poté si již jen budete užívat oživený šatník, ke kterému se budete každé ráno ráda vracet.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ

Aneta 29 let

"Šárka mě překvapila, věděla kam pro co zajít a nejen že vybrala ty správné kousky, ale všechno mě nosila do kabinky, nemusela jsem se o nic starat, jako v Pretty Woman :-)"

bottom of page