top of page

Naše služby

Každý z nás zažil (přinejlepším jednou) klasickou ranní scénu: stojíte před šatníkem a nic z toho, co vidíte, nemáte chuť na sebe vzít. A pospícháte. Věřte mi, může to být jinak.

Určeno pro muže i ženy pohybující se v oblasti obchodu, managementu či setkávající se s klienty. Vyladíme vám reprezentativní styl oblékání.

Vytvoříme na míru vkusný a originální dress code. Vyškolíme vaše prodejce  a pracovníky zákaznického servisu tak, aby měl zákazník ze setkání s vaší firmou vždy dobrý pocit.

Čeká vás výjimečná událost, nebo potřebujete jen doplnit šatník a udělat si radost novým kouskem? Pokud vás ale nebaví bezcílně chodit po obchodech, nebo se těžko rozhodujete, nákupy s osobním stylistou budou pro vás to pravé.

Máte vlastní podnikání s potenciálem rychlého růstu, ale ne všichni vaši pečlivě vybraní obchodní zástupci umí vzhledově odhadnout kulturu vaší značky. Jak jim ale tuto informaci předat? Spojte se s námi a my vám připravíme inspirativní firemní školení, ze kterého budou absolventi odcházet namotivovaní na změnu ve svém pracovním i soukromém životě. A vaše firma se začne posouvat dopředu mnohem rychleji. Upravený zevnějšek totiž nekomunikuje našemu okolí, kdo a jací jsme, ale i náš postoj vůči němu. Vyjádření respektu je prvním krokem k úspěchu.

Nejste si jisti nákupem nebo potřebujete jen pomoci s návrhem vhodného oblečení na událost, která vás čeká? Na všechny vaše dotazy jsme připraveni vám odpovědět. Módní konzultace vám pomohou vyhnout se zbytečným faux-pas a vracení zboží. Proč ne, v době instatní komunikace.

Čeká vás významná životní nebo společenská událost? Chystáte se na důležitý pohovor či jednání, ale nemáte čas jít do obchodů vybírat vhodnou kombinaci oblečení? Nechte to na nás! Až do domu vám doručíme 3 outfity sestavené speciálně pro vás. V klidu a pohodlí si je vyzkoušíte a společně rozhodneme, který z vás udělá opravdovou hvězdu.

Svatba a přípravy na ní patří k nejkrásnějším a zároveň nejzásadnějším okamžikům života. Chcete si je užít v klidu a být si jistá, že vše vám, ale i ženichovi bude perfektně sedět a veškeré doplňky spolu budou ladit?

Ráda si dopřáváte nejlepší dostupnou péči a ideálně se svěřujete do rukou někoho, kdo vás už dobře zná a na koho se můžete stoprocentně spolehnout, že vyřeší váš problém s výběrem outfitu? Tyto řádky patří právě vám!

Připravujeme
Pokud máte o službu zájem,
napište nám prosím zprávu, jakmile službu spustíme, nabídneme vám exkluzivní podmínky její využití.

A možná znáte někoho ve svém bezprostředním okolí, kdo by naši pomoc a péči s radostí přijal a ocenil. Může to být maminka s malými dětmi, která zažívá každodenní nekončící kolotoč a vy úplně módě nerozumíte a ani na to neaspirujete. Případně génius v oblasti IT nebo lékař, který je silně zaměřen na svoji práci, ale zasloužil by si, aby lidé objevili jeho půvab a šarm. Nebo obdarujete vašeho partnera, který ne a ne slyšet, že některé kousky by z něj udělali neodolatelného gentlemana a některé už opravdu patří přinejmenším do kontajneru charity. Tak co myslíte, zní vám to povědomě?

Věnováním dárkového poukazu ušetříte čas a snížíte riziko nevhodného nákupu. Vyberete hodnotu dárkového poukazu během několika minut a ušetříte čas potřebný pro plánování a rozhodování. 
Překvapte Vaše blízké a přátele dárkovou poukázkou a dopřejte jim možnost volby vlastního výběru služby u STYLEIT.CZ.

bottom of page