top of page

Nákupy se stylistou online

Ztrácíte se v široké nabídce módních e-shopů? Na druhou stranu vás ale nebaví chodit po prodejnách a trávit dlouhé chvíle čekáním na zkušební kabinky? Online nakupování vás těchto momentů ušetří a díky mé podpoře se budete v e-shopech lépe orientovat a vědět, co a kde pro sebe hledat.

Ať už potřebujete doplnit šatník před nadcházející sezónou, hledáte vhodný outfit pro plánovanou společenskou událost nebo si jen chcete něčím na sebe udělat radost, jsem tu pro vás. Společně probereme, co vám chybí nebo na jakou příležitost nové kousky hledáte.

Pak s ohledem na váš styl, představu, typ postavy a rozpočet začnu procházet nejlepší české e-shopy.

Budu preferovat české z toho důvodu, že ty největší vám dají možnost vyzkoušet si vybrané kombinace přímo na jejich výdejních místech ještě před tím, než je zakoupíte.

Odpadá tak díky tomu nepříjemné řešení vracení zboží. Důležité je pro mě to, aby bylo nakupování pro vás co nejpříjemnější a užila jste si jej.

V rámci nákupů online osobně a jen pro vás navrhnu 3 možné outftity a jejich vzájmené kombinace. Je pro mě velice důležité, aby vám nové kousky jen nezabírali místo ve skříni a jejich nositelnost bylo v rámci něj omezená.

Co vás s touto službou čeká:

 

1. Zcela osobní přístup k vašim potřebám.

 

2. Dozvíte se, jaké střihy a materiály nejlépe sedí k vašemu typu postavy.

 

3. Naučíte se lépe orientovat v nabídce e-shopů.

 

4. S mojí pomocí pro vás v e-shopech sestavíme outfity, které budou mezi sebou jednoduše kombinovatelné a vhodné pro každou příležitost.

 

5. Zašlu vám elektronicky foto a odkazy na vhodné produkty.

Ať už budu vybírat nové věci do vašeho každodenního šatníku, nebo na speciální příležitost, můžete si být jista, že zazáříte a budete se cítit skvěle.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ

Karolína 37 let

"Bohužel nemám čas sledovat módní trendy nebo nabídky e-shopů, takže si to občas ulehčím a nechám si celé kompletní outfity na svoji postavu připravit od profesionála, výsledek stojí za to, Šárka se drží tématu včetně rozpočtu a mám přímo odkazy do eshopů."   

bottom of page