top of page
STYLEIT.CZ @styleitcz Sarka Stursova stylista stylistka moda fashion styl dárek muž žena dámská pánská móda

Náš cíl
je váš styl

Věříme, že pokud budete chtít, dokážeme z vás udělat krásnější, spokojenější a sebevědomější osobnost.


Děláme to tak, že se vás nejdříve snažíme poznat, mluvíme s vámi o vašich představách, plánech a cílech, snažíme se pochopit jací jste a jakým stylem žijete.
 

Využitím našich služeb s uplatněním získaných poznatků s vámi projdeme váš šatník, odhalíme to, co tam už nepatří a společně dokoupíme, co by tam být mělo. Základy vám předáme na školení, které prakticky využijete každý den, při výběru vašeho outfitu. Těm nejnáročnějším, jsme schopni vybrat a domů doručit několik variant pro konkrétní příležitost a to vše ve vaší velikosti.

Kdo naše služby využívá ?

Jednotlivci
ženy, muži, děti osobní využití nebo jako skvělý dárek

Firmy
velké, malé, prostě všechny, co chtějí, aby jejich zástupce skutečně reprezentoval svoji firmu 

Consierge
naplníme všechny módní představy vašich klientů

Módní a life style časopisy
print i on-line pro poutavý obsah a  

Vybraný přehled vašich nejoblíbenějších služeb najdete níže. Kompletní nabídku a detailnější popis v záložce naše služby nebo e-shopu. Další služby plánujeme, registrujte se a budete první, kdo se o novinkách dozví. Firemním zákazníkům rádi připravíme nabídku služeb na míru.

Agentury
eventové, jako atraktivní součást setkání, nebo praktického workshopu  

Produkční společnosti
pro bezvadný výsledek fotografií a videí,
zajistíme vhodný výběr, zápůjčku i vrácení modlů

Hotely a penziony
doplnění hotelových služeb o atraktivní školení a workshopy

Zahraniční turisté 
s perfektní angličtinou provedeme klienty po módních domech a stylových buticích

e-shopu si vyberete službu a objednáte. Bezpečně zaplatíte přes PayPal, nebo vám e-mailem pošleme zálohovou fakturu a poprosíme o včasné zaplacení. Pokud vám budeme doručovat dárkový poukaz v luxusní krabičce, můžete zaplatit dobírkou. Hotovostní platby po dohodě.

Nezapomenutelné zážitky dělají z našich služeb netradiční, ale oblíbené dárky, které ocení zejména ženy. Dárkový poukaz vám na přání zašleme v luxusní parfémované krabičce. I samotné předání se tak stane okamžikem, který zůstane dlouho v paměti.

Po objednání a zaplacení si službu včetně termínu můžete zarezervovat sami v našem kalendáři, můžete napsat nebo zavolat. Při rezervaci termínu před objednáním a zaplacením, vám vystavíme na základě rezervace podklady pro úhradu služby. Platí i při využití dárkového poukazu.

moc složité ?

Zavolejte nebo napište,
určitě se domluvíme k vaší maximální spokojenosti

Za kvalitou našich služeb a vstřícností si stojíme, pro změny v termínech
máme pochopení a budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

Kotva Nejoblíbenější služby

Oblíbené služby

Zde naleznete výběr nabízených služeb a jejich krátký popis. Pokud vás zaujme konkrétní položka,
neváhejte kliknout a získáte přesnější představu. Pokud i přesto budete potřebovat doplnění, zavolejte nám a vše vysvětlíme.

Každý z nás zažil (přinejlepším jednou) klasickou ranní scénu: stojíte před šatníkem a nic z toho, co vidíte, nemáte chuť na sebe vzít. A pospícháte. Věřte mi, může to být jinak. Našim společným cílem je nová rutina. Ráno přijdete ke skříni, rychle a s potěšením si z ní vyberete to, na co máte zrovna náladu a perfektně vám to sedne. Přesně takto by měl totiž váš šatník fungovat. Bez dlouhého rozhodování a negativních pocitů.

Stylový a dobře upravený muž bude vždy budit lepší dojem ve společnosti i u opačného pohlaví než ten, pro kterého je to jen povrchní záležitost. Rádi byste se dozvěděli, jak na to? Potřebujete jednoduchý a přitom efektivní návod na ideální obsah šatníku? Pak jsou tyto řádky věnovány právě vám.

Určeno pro muže i ženy pohybující se v oblasti obchodu, managementu či setkávající se s klienty. Vyladíme vám reprezentativní styl oblékání.Vytvoříme na míru vkusný a originální dress code. Vyškolíme vaše prodejce  a pracovníky zákaznického servisu tak, aby měl zákazník ze setkání s vaší firmou vždy dobrý pocit.

Čeká vás výjimečná událost, nebo potřebujete jen doplnit šatník a udělat si radost novým kouskem? Pokud vás ale nebaví bezcílně chodit po obchodech, nebo se těžko rozhodujete, nákupy s osobním stylistou budou pro vás to pravé. Mým cílem je zbavit vás zklamání a rozpaků při nakupování a ušetřit vaši peněženku zbytečných a neuvážených nákupů.

Ztrácíte se v široké nabídce módních e-shopů? Na druhou stranu vás ale nebaví chodit po prodejnách a trávit dlouhé chvíle čekáním na zkušební kabinky? Online nakupování vás těchto momentů ušetří a díky mé podpoře se budete v e-shopech lépe orientovat a vědět, co a kde pro sebe hledat.

Máte vlastní podnikání s potenciálem rychlého růstu, ale ne všichni vaši pečlivě vybraní obchodní zástupci umí vzhledově odhadnout kulturu vaší značky. Jak jim ale tuto informaci předat? Spojte se s námi a my vám připravíme inspirativní firemní školení, ze kterého budou absolventi odcházet namotivovaní na změnu ve svém pracovním i soukromém životě. A vaše firma se začne posouvat dopředu mnohem rychleji. Upravený zevnějšek totiž nekomunikuje našemu okolí, kdo a jací jsme, ale i náš postoj vůči němu. Vyjádření respektu je prvním krokem k úspěchu.

Baví vás móda a rádi byste se o ní dozvěděli co nejvíce? Nebo si naopak nejste moc jisti tím, jak s ní správně pracovat ve svůj prospěch a chtěli byste to změnit? Přijďte si s námi užít stylový den, po kterém budete odcházet vybaveni informacemi do každodenního života. „Styl je způsob, který částečně odhaluje, jací jste. Beze slov.“ Tento citát vyjadřuje přesně to, čím by styl a móda měly být, aby se vše perfektně snoubilo s vaší osobností.

Nejste si jisti nákupem nebo potřebujete jen pomoci s návrhem vhodného oblečení na událost, která vás čeká? Na všechny vaše dotazy jsme připraveni vám odpovědět. Módní konzultace vám pomohou vyhnout se zbytečným faux-pas a vracení zboží. Proč ne, v době instatní komunikace.

Čeká vás významná životní nebo společenská událost? Chystáte se na důležitý pohovor či jednání, ale nemáte čas jít do obchodů vybírat vhodnou kombinaci oblečení? Nechte to na nás! Až do domu vám doručíme 3 outfity sestavené speciálně pro vás. V klidu a pohodlí si je vyzkoušíte a společně rozhodneme, který z vás udělá opravdovou hvězdu.

Z mého instagramu

Sledujte moji práci, módní trendy a styl

  • Instagram
STYLEIT.CZ Sarka Stursová stylista stylistka fashion moda styl

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ

Petra 24 let

"Skvělá spolupráce, Šárka je nejen profesionální stylistka, na které je poznat, že ji práce baví, ale co si cením nejvíce, jak pracuje s vaší osobností a styl přizpůsobuje vašemu životnímu  stylu."

Odměňte se a užijte si to,
protože Vy, si to zasloužíte.

Patička
bottom of page