top of page
STYLEIT.CZ @styleitcz Sarka Stursova stylista stylistka moda fashion styl dárek muž žena dámská pánská móda

Náš cíl
je váš styl

Pomůžu vám získat vzhled,
který vám otevře nové možnosti.

Najít svůj styl

Chcete se cítit přitažlivě a sebevědomě v jakékoli situaci?
Potřebujete se připravit na důležitý pracovní pohovor, získat důvěru klienta,
překvapit svého partnera nebo zaujmout na večírku?
Svěřte se do naší péče a my vytvoříme Váš osobitý styl, který zapůsobí na každého.

Své profesní zkušenosti a schopnosti využívám dlouhodobě ve spolupráci se všemi druhy médií.
Od televize (ČT, Barrandov TV) přes
tisk
(CZECH NEWS CENTER, EMPRESA MEDIA)
až po internetové
servery (seznam.cz, prozeny.cz). 

Byla jsem přizvána ke stylingu filmů, reklam nebo oblékám celebrity pro zvláštní příležitosti.
Organizuji školení pro firmy, které tímto zážitkem odměňují management, nebo podporují značku, kterou vizáží a stylem prezentují jejich zaměstnanci.

Své know-how nabízím každému, kdo má touhu se v oblasti péče o svůj vzhled vzdělávat a posouvat.
Kdo cítí, že by mu změna zevnějšku pomohla k upevnění a rozvoji svého sebevědomí
a rychlejšímu přiblížení se vytyčených cílů, jakékoli jsou.

Chtít víc než jen oblečení

Vždy jste si přáli mít pozornost svého okolí ?
Nedbali jste na první dojem a teď máte chuť i odvahu to změnit ?

Líbí se vám do detailu upravení muži či ženy, ale sami si nevíte rady, jak na to, případně vám nezbývá čas se svým zevnějškem zabývat? 
Nechte se vést týmem STYLEIT.CZ. Jsme připraveni vám věnovat veškerou potřebnou péči
a pozornost. Čas strávený spolu si všichni užijeme.

Pokud jste si vždy říkali, že STYLING je pouze pro lidi ze showbusinessu nebo pro smetánku, rádi bychom vám tento názor vyvrátili. Nabízíme
své zkušenosti právě těm, kteří se považují
za úplně normální a svým stylem chtějí zdůraznit
své já. Pěknou image si může dopřát každý.

Smyslem naší práce je přinést do vašeho života novou energii, která vám pomůže najít, navrátit nebo posílit vaši sebedůvěru. Zdánlivě malý krok – úprava zevnějšku může častokrát vyvolat doslova revoluci. A najednou se začnou dít hezké věci.
Lidé si vás začnou všímat, budou se za vámi otáčet, dokonce vás můžou kopírovat.
Budou vyhledávat vaši společnost a váš názor pro ně bude najednou nejenom zajímavý, ale dokonce důležitý.
To, po čem jste vždy toužili, se stane téměř lusknutím prstu skutečností.

Jak to funguje

Vybraný přehled vašich nejoblíbenějších služeb najdete níže. Kompletní nabídku a detailnější popis v záložce naše služby nebo e-shopu. Další služby plánujeme, registrujte se a budete první, kdo se o novinkách dozví. Firemním zákazníkům rádi připravíme nabídku služeb na míru.

Nezapomenutelné zážitky dělají z našich služeb netradiční, ale oblíbené dárky, které ocení zejména ženy. Dárkový poukaz vám na přání zašleme v luxusní parfémované krabičce. I samotné předání se tak stane okamžikem, který zůstane dlouho v paměti.

e-shopu si vyberete službu a objednáte. Bezpečně zaplatíte přes PayPal, nebo vám e-mailem pošleme zálohovou fakturu a poprosíme o včasné zaplacení. Pokud vám budeme doručovat dárkový poukaz v luxusní krabičce, můžete zaplatit dobírkou. Hotovostní platby po dohodě.

Po objednání a zaplacení si službu včetně termínu můžete zarezervovat sami v našem kalendáři, můžete napsat nebo zavolat. Při rezervaci termínu před objednáním a zaplacením, vám vystavíme na základě rezervace podklady pro úhradu služby. Platí i při využití dárkového poukazu.

skvěle si to užijete

Za kvalitou našich služeb a vstřícností si stojíme, pro změny v termínech
máme pochopení a budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

moc složité ?

Zavolejte nebo napište,
určitě se domluvíme k vaší maximální spokojenosti

Vlastně stačí
celkem málo...

vybírejte z vašich nejoblíbenějších služeb

Zde naleznete výběr nabízených služeb a jejich krátký popis. Pokud vás zaujme konkrétní položka,
neváhejte kliknout a získáte přesnější představu. Pokud i přesto budete potřebovat doplnění, zavolejte nám a vše vysvětlíme.

Každý z nás zažil (přinejlepším jednou) klasickou ranní scénu: stojíte před šatníkem a nic z toho, co vidíte, nemáte chuť na sebe vzít. A pospícháte. Věřte mi, může to být jinak. Našim společným cílem je nová rutina. Ráno přijdete ke skříni, rychle a s potěšením si z ní vyberete to, na co máte zrovna náladu a perfektně vám to sedne. Přesně takto by měl totiž váš šatník fungovat. Bez dlouhého rozhodování a negativních pocitů.

Stylový a dobře upravený muž bude vždy budit lepší dojem ve společnosti i u opačného pohlaví než ten, pro kterého je to jen povrchní záležitost. Rádi byste se dozvěděli, jak na to? Potřebujete jednoduchý a přitom efektivní návod na ideální obsah šatníku? Pak jsou tyto řádky věnovány právě vám.

Určeno pro muže i ženy pohybující se v oblasti obchodu, managementu či setkávající se s klienty. Vyladíme vám reprezentativní styl oblékání.Vytvoříme na míru vkusný a originální dress code. Vyškolíme vaše prodejce  a pracovníky zákaznického servisu tak, aby měl zákazník ze setkání s vaší firmou vždy dobrý pocit.

Čeká vás výjimečná událost, nebo potřebujete jen doplnit šatník a udělat si radost novým kouskem? Pokud vás ale nebaví bezcílně chodit po obchodech, nebo se těžko rozhodujete, nákupy s osobním stylistou budou pro vás to pravé. Mým cílem je zbavit vás zklamání a rozpaků při nakupování a ušetřit vaši peněženku zbytečných a neuvážených nákupů.

Ztrácíte se v široké nabídce módních e-shopů? Na druhou stranu vás ale nebaví chodit po prodejnách a trávit dlouhé chvíle čekáním na zkušební kabinky? Online nakupování vás těchto momentů ušetří a díky mé podpoře se budete v e-shopech lépe orientovat a vědět, co a kde pro sebe hledat.

Máte vlastní podnikání s potenciálem rychlého růstu, ale ne všichni vaši pečlivě vybraní obchodní zástupci umí vzhledově odhadnout kulturu vaší značky. Jak jim ale tuto informaci předat? Spojte se s námi a my vám připravíme inspirativní firemní školení, ze kterého budou absolventi odcházet namotivovaní na změnu ve svém pracovním i soukromém životě. A vaše firma se začne posouvat dopředu mnohem rychleji. Upravený zevnějšek totiž nekomunikuje našemu okolí, kdo a jací jsme, ale i náš postoj vůči němu. Vyjádření respektu je prvním krokem k úspěchu.

Baví vás móda a rádi byste se o ní dozvěděli co nejvíce? Nebo si naopak nejste moc jisti tím, jak s ní správně pracovat ve svůj prospěch a chtěli byste to změnit? Přijďte si s námi užít stylový den, po kterém budete odcházet vybaveni informacemi do každodenního života. „Styl je způsob, který částečně odhaluje, jací jste. Beze slov.“ Tento citát vyjadřuje přesně to, čím by styl a móda měly být, aby se vše perfektně snoubilo s vaší osobností.

Nejste si jisti nákupem nebo potřebujete jen pomoci s návrhem vhodného oblečení na událost, která vás čeká? Na všechny vaše dotazy jsme připraveni vám odpovědět. Módní konzultace vám pomohou vyhnout se zbytečným faux-pas a vracení zboží. Proč ne, v době instatní komunikace.

Čeká vás významná životní nebo společenská událost? Chystáte se na důležitý pohovor či jednání, ale nemáte čas jít do obchodů vybírat vhodnou kombinaci oblečení? Nechte to na nás! Až do domu vám doručíme 3 outfity sestavené speciálně pro vás. V klidu a pohodlí si je vyzkoušíte a společně rozhodneme, který z vás udělá opravdovou hvězdu.

Kotva Nejoblíbenější služby

Z mého instagramu

Sledujte moji práci, módní trendy a styl

  • Instagram
STYLEIT.CZ Sarka Stursová stylista stylistka fashion moda styl

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ

Petra 24 let

"Skvělá spolupráce, Šárka je nejen profesionální stylistka, na které je poznat, že ji práce baví, ale co si cením nejvíce, jak pracuje s vaší osobností a styl přizpůsobuje vašemu životnímu  stylu."

Odměňte se a užijte si to,
protože Vy si to zasloužíte.

Patička
bottom of page