Můj příběh

5237B0A4-0067-4827-A1D3-E32FDC678B54.jpg

Jmenuji se Šárka Štursová a ve světě módního stylingu se pohybuji 10 let. V současnosti mé služby využívají všechny typy médií od TV Barrandov, ČT, přes Seznam.cz až po časopisy nebo tištěné přílohy. Vedle toho jsem zvána k natáčení filmů, reklamních spotů nebo různým druhům focení. Pořádám také školení pro firemní klientelu i jednotlivce.

Moje rozhodnutí vydat se po cestě módního poradce vzniklo v mé hlavě už na střední škole. Ráda jsem postávala u výloh, pozorovala jak jsou upravené a přemýšlela o tom, jak je ještě víc vyladit. Tajně jsem si přála být jednou tím, kdo bude pro obchody merchandising vytvářet. To se nestalo ...

Posunula jsem se tam, kde se cítím opravdu dobře, kde jsem to já. Potřebuji kontakt s reálnými osobami, figuríny by mi nedaly zpětnou vazbu, že zrovna mnou vybraná barva není jejich oblíbená, přestože jim sluší :-) Ráda se o módě bavím, snažím se poslouchat, pozorovat a co nejrychleji si vytvořit představu, jakým směrem se má nový styl ubírat.

Chci, aby se mí klienti cítili v mé přítomnosti co nejpřirozeněji a abychom společně v nové image našli odraz jejich opravdové osobnosti. Mým cílem není nikoho nikam tlačit, ale objevit pro každého novou cestu a nabídnout mu ji.

A toto hledání má být zábavné, vzrušující a přínosné. Má být hezkým zážitkem, na který si každý rád vzpomene.

Co dělám, když nepracuji:

Ráda čtu, cestuji, objevuji svět a nechávám se jím inspirovat. Diskutuji s mým mužem o politické situaci, chodíme společně po horách, do kin a divadel, ráda zdravě vařím, peču a cvičím jógu.

Motto: Krása začíná v momentě, kdy se rozhodnete být sami sebou. – Coco Chanel

Kam dál ?