top of page

Můj příběh

Šárka Štursová

Jmenuji se Šárka Štursová a ve světě módního stylingu se pohybuji více jak 15 let. V současnosti spolupracuji se všemi velkými mediálními domy (magazíny Marianne, ELLE, Harpers Bazaar,...), ale také na projektech přímo s módními značkami (Orsay, Intimissimi, Calzedonia, Falconeri, H&M a další). Důležitou součástí je práce se soukromou klientelou na jejich osobních cestě za stylem. Pořádám také školení pro firemní klientelu i jednotlivce.

Moje rozhodnutí vydat se po cestě módního poradce vzniklo v mé hlavě už na střední škole. Vždy mne zajímalo, jaké nové kousky jsou na prodejnách, jak se dají kombinovat a hrát si s nimi. Tajně jsem si přála být jednou tím, kdo bude pro obchody merchandising vytvářet. To se nestalo ...

Posunula jsem se tam, kde se cítím opravdu dobře, kde jsem to já. Ráda se o módě bavím, snažím se poslouchat, pozorovat a co nejrychleji si vytvořit představu, jakým směrem se má nový styl ubírat.

Chci, aby se mí klienti cítili v mé přítomnosti co nejpřirozeněji a abychom společně v nové image našli odraz jejich opravdové osobnosti. Mým cílem není nikoho nikam tlačit, ale objevit pro každého novou cestu a nabídnout mu ji.

A toto hledání má být zábavné, vzrušující a přínosné. Má být hezkým zážitkem, na který si každý rád vzpomene.

Co dělám, když nepracuji:

Ráda čtu, cestuji, objevuji svět a nechávám se jím inspirovat. Diskutuji s mým mužem o politické situaci, chodíme společně po horách, do kin a divadel, ráda zdravě vařím, peču a praktikuji jógu.

Motto: Krása začíná v momentě, kdy se rozhodnete být sami sebou. – Coco Chanel

Kam dál ?

bottom of page