top of page

VYLADÍME & POMŮŽEME

správný styl
& skvělý look

cítit se sebevědomě
& jistě

šetřit čas & investovat do
vkusného a padnoucího oblečení

orientovat se v základech módy
& trendech

zaujmout ve společnosti
& zvýraznit svoji jedinečnost

být atraktivní
& přitažlivý pro svého partnera

budovat kariéru se stylem
& nevšedností 

získat důvěru klientů při setkání s vaším zaměstnancem

Vkusné, stylové, moderní, promyšlené, vhodné oblečení není to nejdůležitější a nebudu vám to tvrdit, je to ale část mozaiky, kterou si o vás skládá váš budoucí šéf na pracovním pohovoru, muž či žena, která vás právě zaujala svým pohledem, obchodní partner s kterým by jste rádi spolupracovali, zákazník, kterému by jste rádi prodali své produkty nebo služby. První dojem, určitě to znáte, je to prvních pár vteřin a do těch vaše oblečení, boty, taška a další doplňky určitě patří, vylaďte svůj styl stejně, jako vaše znalosti a dovednosti.    

PRO KOHO JSEM TA PRAVÁ

cílevědomé ženy
& ctižádostiví muži

 ženy & muži
s potřebou změny i odměny

ženy & muži
protože si to zaslouží 

časově vytížené
ženy & muži

dárci netradičního, praktického dárku, který zaujme a který si obdarovaný skvěle užije

ženy při a po mateřské dovolené s impulzem dalších výzev

moderní firmy, úřady s péčí o své spolupracovníky setkávající se s klienty 

chytrá firma odměňující svůj management

V kontaktu jsem i s redakcemi módních časopisů a online magazínů, kde pracuji na proměnách řady žen, které často v nelehké situaci hledají změnu a sebevědomí a díky kterým vidím, jak jim malá úprava v oblékání, vlasy a vizáž umožní únik od každodenních starostí. 

Mé stylistické služby jsou k dispozici i turistům přijíždějícím do Prahy jak za památkami, tak za nákupy ať už pro ně osobně, nebo jako dárky pro své blízké. Při konkrétnějším zadání jsem schopná tyto dárky vybrat, nakoupit a zavést do hotelu v době, kdy si návštěvníci užívají krás Prahy.     

Spolupracuji s eventovými a marketingovými agenturami, které hledají netradiční a zajímavé naplnění team buildingů a workshopů jejich klientů..

Pracuji s řadou fotografů a filmařů, pro které zajišťuji styling jejich klientů. 

V poslední době spolupracuji s TV Barandov v rámci programu Paparazzi, kde hodnotím outfity čekých a zahraničních celebrit. 

V rámci různých marketingových a promo akcí nezávislého stylistu využívá řada módních domů a značek, aby poskytly maximální profesionální servis pro své stálé hodnotné zákazníky.   

Herci, herečky, moderátoři, zpěváci a řada dalších umělců a osobností vystupující před kamerou s potřebou dobře vypadat se na mě obrací a kterým pomáhám stejně, jako jsem připravena pomoci vám.  

STYLEIT.CZ

osobní přístup
& pochopení

styl & vkus

perfektní přehled o trhu

respekt & poctivost
nadšení & pracovitost

klient na prvním místě 
& garance spokojenosti

časová flexibilita, 
co si domluvíme, to platí

přizpůsobení vaší osobnosti
& životnímu stylu 

skvělé reference při spolupráci s
módními magazíny, filmem a televizí   

Říká se, že poznáte na někom to, že ho to co dělá i baví. Budu ráda, pokud se i vy budete chtít přesvědčit, že módou s stylem žiju. Stejně tak jsou nastaveny moje hodnoty v podobě maximální snahy a úsilí o důvěru a spokojenost svých zákazníků.

JAK TO FUNGUJE

vyberete si službu

vybraný přehled služeb najdete níže,
detailnější popis služeb je také v e-shopu

objednáte
a zaplatíte v e-shopu

v e-shopu vyberete službu a pro koho je určená,
případně zvolíte dárkový poukaz, délku čerpání služby a bezpečně zaplatíte

zarezervujete termín využití služby

v rezervačním kalendáři, mailem, nebo telefonem
se domluvíme na nejvhodnější termínu využití služby, co si domluvíme, to platí

skvěle si to užijete

garantujeme vaši spokojenost, pokud nebudete se službou spokojeni, vrátíme vám 50% ceny služby, za kvalitou našich služeb si stojíme

Nejoblíbenější služby

Revize šatníku, konzultace

Ideální začátek spolupráce. Stylista při této příležitosti zjistí osobnost klienta, jeho životní styl, prostředí ve kterém se pohybuje a jaké bude vědět, jak vypadá váš šatník, projdete si všechny věci které máte a doporučí případně co dokoupit. Výsledkem bude sebevědomý šatník s outfity pro různé příležitosti. Budete nadšená.

Osobní nákupy se stylistou

Po krátkém povídání u kávy nebo čaje, kde zjistím vaši představu dáme dohromady plán prvků, které budeme mít za cíl pořídit, rozhodující bude i cenová hranice, které se přizpůsobím. Občas využijeme i slevy partnerů, novinky, výprodeje, každopádně nejen že vybereme ty správné kousky, ale zejména u mužů vybereme takové, které vám padnou. Kombinací prvků, barev, materiálů, střihů podtrhneme vaši osobnost, styl a sebevědomí. Nákupy se stylistou se vyplatí, obvykle tyto kousky budete nosit častěji než ostatní ve vašem šatníku. 

Školení dámského stylu

Školení které si užije každá žena. Zasloužíte si užít svůj den plný módy, stylu, trendů, chyb které občas v módě děláme, ale i novinek pro nadcházející sezónu a nejzajímavější nákupy na trhu. Bude to den, který vás nezmění, ale pochopíte základní souvislosti v oblékání, naučím vás kombinovat a to vám umožní být stále neodolatelnou, sebevědomou ženou, která se bude cítit skvěle.  

Školení pánského stylu

Ano, možná je to to pravé právě pro vás, né že by jste nevěděl co si obléci, ale trocha teorie v oblasti módního oblékání pro doplnění vašeho charisma a talentu posunula řadu manažerů do vyšších pozic a zároveň zaujala nejednu ženu včetně té vlastní. Tak jako školení firemních systémů, worldu, excelu, nebo GA, tak i toto školení vás posune dál a s elegancí.

Nákupy se stylistou on-line

Skvělá služba pro muže i ženy, bez nutnosti osobní schůzky, není to ideální, ale v dnešní době vyhledávaná služba. Po úvodním seznámení se pobavíme o vašem stylu a oblékání, vašich potřebách. Vyhledám, sestavím, připravím a pošlu odkazy na kompletní outfity poskládané z nabídky dostupných módních eshopů a retailových prodejců, vše ve vaší velikosti a cenové relaci. Využiju informace o tom, kde se dají značkové produkty pořídit výhodněji.   

Módní konzultace se stylistou

Jste doma a plánujete co si vezmete na sebe, nebo jste v obchodě a nemůžete se rozhodnout jaký model je lepší ?

Pomůžu vám s tím, zavoláme si, pošlete mě fotografii přes dostupné aplikace, probereme příležitost pro kterou outfit plánujete a najdeme takové řešení, ve kterém se budete cítit skvěle a výsledek splní účel.

Profesionální a firemní image

Určeno pro muže i ženy, pohybující se v oblasti obchodu, managementu, setkávající se s klienty. Vyladíme reprezentativní styl oblékání. Ve spolupráci s návrháři připravím vhodné firemní oblečení a vyškolím vaše prodavače na prodejnách, kontaktních místech tak, aby měl zákazník ze setkání se zástupci vaší firmy dobrý pocit.

Školení módního stylu pro firmy

Ať už je to motivace pro management, odměna pro nejlepší zaměstnance, nebo prostě chcete, aby vaši pracovníci, kteří se setkávají s klienty vypadali tak, aby si získaly důvěru zákazníka nebo obchodního partnera, tak přesně pro vás je toto školení, které pro vás máme připravené a pro vaši společnost ho přizpůsobíme. Vztah, respektive první dojem s klientem se vytváří během několika prvních vteřin a oblečení je to co hraje důležitou roli. Získejte náskok před konkurencí a ukažte své zástupce v tom nejlepším.   

Personal Shoper - stylista do domu

Jste doma a plánujete co si vezmete na sebe, nebo jste v obchodě a nemůžete se rozhodnout jaký model je lepší ?

Pomůžu vám s tím, zavoláme si, pošlete mě fotografii přes dostupné aplikace, probereme příležitost pro kterou outfit plánujete a najdeme takové řešení, ve kterém se budete cítit skvěle a výsledek splní účel.

něco k produktům a pozvánka do obchodu s cílem okamžitě nakoupit, neodkládat rozhodnutí na potom a 
také zmínit fakt, že u řady služeb pokud vezmete kamarádku nebo kamaráda vyjde služba levněji.
Pro agentury, redakce, fotografy at mne kontaktují přímo a domluvíme se na konkrétním projektu.

WHAT PEOPLE SAY

“Testimonials work great. Showing your reviews in quotes has a powerful effect on customers and makes them more likely to trust you.” 

—  Name, Title

loga casopisu ? klientu ? partneru ? 

SLEDUJ NÁS
zůstaň s námi v kontaktu

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page