top of page

Co a pro koho děláme

VYLADÍME & POMŮŽEME

správný styl
& skvělý look

cítit se sebevědomě
& jistě

šetřit čas & investovat do
vkusného a padnoucího oblečení

orientovat se v základech módy
& trendech

zaujmout ve společnosti
& zvýraznit svoji jedinečnost

být atraktivní
& přitažlivý pro svého partnera

budovat kariéru se stylem
& nevšedností 

získat důvěru klientů při setkání s vaším zaměstnancem

Vkusné, stylové, moderní, promyšlené, vhodné oblečení není to nejdůležitější a nebudu vám to tvrdit, je to ale část mozaiky, kterou si o vás skládá váš budoucí šéf na pracovním pohovoru, muž či žena, která vás právě zaujala svým pohledem, obchodní partner s kterým by jste rádi spolupracovali, zákazník, kterému by jste rádi prodali své produkty nebo služby. První dojem, určitě to znáte, je to prvních pár vteřin a do těch vaše oblečení, boty, taška a další doplňky určitě patří, vylaďte svůj styl stejně, jako vaše znalosti a dovednosti.    

cílevědomé ženy
& ctižádostiví muži

 ženy & muži
s potřebou změny i odměny

ženy & muži
protože si to zaslouží 

časově vytížené
ženy & muži

dárci netradičního, praktického dárku, který zaujme a který si obdarovaný skvěle užije

ženy při a po mateřské dovolené s impulzem dalších výzev

moderní firmy, úřady s péčí o své spolupracovníky setkávající se s klienty 

chytrá firma odměňující svůj management

V kontaktu jsem i s redakcemi módních časopisů a online magazínů, kde pracuji na proměnách řady žen, které často v nelehké situaci hledají změnu a sebevědomí a díky kterým vidím, jak jim malá úprava v oblékání, vlasy a vizáž umožní únik od každodenních starostí. 

Mé stylistické služby jsou k dispozici i turistům přijíždějícím do Prahy jak za památkami, tak za nákupy ať už pro ně osobně, nebo jako dárky pro své blízké. Při konkrétnějším zadání jsem schopná tyto dárky vybrat, nakoupit a zavést do hotelu v době, kdy si návštěvníci užívají krás Prahy.     

Spolupracuji s eventovými a marketingovými agenturami, které hledají netradiční a zajímavé naplnění team buildingů a workshopů jejich klientů..

Pracuji s řadou fotografů a filmařů, pro které zajišťuji styling jejich klientů. 

V poslední době spolupracuji s TV Barandov v rámci programu Paparazzi, kde hodnotím outfity čekých a zahraničních celebrit. 

V rámci různých marketingových a promo akcí nezávislého stylistu využívá řada módních domů a značek, aby poskytly maximální profesionální servis pro své stálé hodnotné zákazníky.   

Herci, herečky, moderátoři, zpěváci a řada dalších umělců a osobností vystupující před kamerou s potřebou dobře vypadat se na mě obrací a kterým pomáhám stejně, jako jsem připravena pomoci vám.  

PRO KOHO JSEM TA PRAVÁ

bottom of page