top of page

O mě

První pracovní nabídky na sebe následně nenechaly dlouho čekat, začala jsem spolupracovat s v Česku nejčtenějším portálem pro ženy, kde až doposud vytvářím podobu módních a beauty editorialů, ale i proměny čtenářek, módní tipy do článků. Vidět mě můžete také na televizi Barandov, kde hodnotím outfity celebrit.

Svoji kreativitu využívám i při stylingu reklamních spotů, filmových kostýmů, ale třeba také při focení kalendářů. Své znalosti se snažím předávat dál na pravidelných tematických školeních pro dámy či pány a pomáhat tak každému, kdo chce svůj styl změnit od základu, nebo si jej třeba jen vytříbit.

Kladu důraz na správné pochopení požadavků klienta v kombinaci s jeho možnostmi a životním stylem. Věřím tomu, že právě díky dobrému poznání osobnosti zákazníka je možné jeho styl posunout správným směrem.

Jmenuji se Šárka Štursová, jsem nezávislá módní stylistka a image konzultantka, zabývající se osobním stylingem, a to jak v rámci nákupů, tak i přímo u klienta doma, při práci s jeho šatníkem. Věnuji se dále práci na módních editorialech, stylingem reklam a filmových kostýmů, módních přehlídek nebo na zvláštní příležitosti, jako jsou udílení cen nebo plesy.

Svůj vytříbený vkus dokáži náležitě využít. Ráda se nechávám inspirovat u věhlasných značek, ale nebojím se sáhnout po kouscích z běžně dostupné konfekce módních řetězců. Dávám tak možnost kombinacím vysoké módy s trendy ulice a dobře tak nabídnout produkty speciálně vybrané pro každého klienta.

Už na střední škole jsem chodila kolem výloh obchodů a snila o tom, že budu jejich podobu sama vytvářet a s oblečením pracovat. Zásadní se pro mě stala možnost vzdělání v módní oblasti, kterou jsem využila a dala tak své kariéře v módě správný směr.

Díky širokému portfoliu služeb a zkušeností, dokáži pracovat nejen se soukromou klientelou ale efektivně spolupracovat s redakcemi vydavatelství nebo reklamními agenturami, či korporátními zákazníky. Beru módní průmysl jako neustále se měnící prostředí a proto kladu důraz na nikdy nekončící studium, sledování posledních novinek a trendů tak, abych je co nejefektivněji využila v prospěch všech svých zákazníků.

Motto: Krása začíná v momentě, kdy se rozhodnete být sami sebou. – Coco Chanel

Erika Hettešová
Brand Managerka STYLEIT.CZ

Původem napůl Maďarka a napůl Slovenka. K marketingu se dostala náhodou při hledání brigády během vysokoškolských studií. Později pracovala na marketingových pozicích ve velkých mediálních domech v ČR, poté sbírala zkušenosti v retailu, aby se opět do médií vrátila. Má zkušenosti s uvedením nového retailového konceptu na český i slovenský trh. Aktuálně zastává pozici brand managerky časopisu Marianne.

V oblékání má ráda nadčasovost, pohodlí a udržitelnost. Většinu svých oblíbených kousků má v šatníku dlouhá léta, i díky nim si drží stejnou figuru. Miluje velké sluneční brýle, bavlněná tílka, kašmírové svetry a australské válenky. Mimo práce se věnuje se svojí kamarádkou interiérovému designu, chodí do divadla, na koncerty a cvičí cchi kung. Ráda objevuje novou přírodní kosmetiku a parfémy. Poslouchá francouzské šansóny, sleduje anglosasské talkshows, pije rooibos, ale nejraději ze všeho tráví čas se svojí milovanou dcerou Esterkou.

Motto: Investovaná energie se Ti vrátí.

bottom of page