MÓDA: OSCAR 2018 - z červeného koberce


Co měly největší hvězdy na sobě při příležitosti předávání cen OSCAR 2018? Nejzásadnější přehlídka na červeném koberci je tu a já vám přináším první pohled na to, jak to letos vypadalo!

Na rozdíl od některých předešlých letošních ceremoniálů, se 90. ročník udílení cen OSCAR obešel bez jednobarevné přehlídky černých rób. Právě naopak - nejoblíbenější barvou se letos stala bílá, následovaná tóny pudrové a tělové. Nestárnoucí klasikou jsou na podobné akce samozřejmě metalické látky, výrazné barvy byly letos lehce na vedlejší koleji.

Allison Williams - herečka z filmu "Get Out" nominovaného na nejlepší snímek, zazářila v jemným pudrových šatech z dílny Armani Privé ve stylu starého glamour Hollywoodu.

Jennifer Lawrence - metalické šaty Dior jsou naprosto úžasné. Doslova se mezi tou záplavou světlých barev blýskla!

Nicole Kidman - díky těmto jedinečným modrým šatům Armani Privé si letos vysloužila místo mezi nejlépe oblečenými na tomto ceremoniálu, nutno říci, že právem!

Saoirse Ronan - mladá herečka se ukázala ve světle růžových šatech Calvin Klein s velkou mašlí na zádech, kde kdo by v nich působil přeslazeně, ale ona působila jemně a křehce.

Allison Janney - herečka, která oslnila ve vedlejší roli ve filmu Já, Tonya, sáhla po jednoduchých červených šatech Reem Arca a dokázala, že v jednoduchosti je krása.

Laura Dern - hvězda oblíbeného seriálu Sedmilhářky (který by se měl letos dočkat pokračování) vynesla na míru vytvořené šaty Calvin Klein v bílé barvě, ve kterých byla úchvatná.

Jennifer Garner - v překrásných výrazných modrých šatech Atelier Versace vypadala jako bohyně. Rozhodně nešla přehlédnout!

Margot Robbie - jako mnoho dalších, i ona zvolila světlou róbu. Její je z módního domu Chanel a svojí čistotou a jednoduchou linií se k ní perfektně hodí.

Gina Rodriguez - v pudrových šatech Zuhair Murad, které vypadaly jako posypané zlatem si letos užila skutečný princeznovský moment.

Salma Hayek - fialkové volánové šaty Gucci poseté flitry s ozdobeným dekoltem jsou na mě až příliš komplikované. Ona je ale díky své osobnosti dokázala vynést.

Foto: elle.com; instyle.com

#oscar2018 #šaty #inspirace