MÓDA: Milan Fashion Week Street Style


Měsíc plný módních přehlídek se přesunul na svou poslední zastávku - do Paříže. Nejsou to ale jen modely z přehlídkových mol, jenž vzbuzují pozornost. Té se, ostatně jako vždy, těší i tzv. móda ulice. Dnes mám pro vás dávku inspirace z centra módy v Itálii - Milána.

Ty největší a nejsledovanější fashion weeky mají pevně dané pořadí - vždy startují v New Yorku, dále pokračují v Londýně, Miláně a s železnou pravidelností končí v mecce světové módy - Paříži. Tam právě teď probíhá, a díky technickému pokroku, můžete i vy sedět na většině přehlídek v prvních řadách, vedle největších celebrit. Jen málo značek nevysílá svou show online. Letos jich mnoho můžete shlédnout i třeba na live streamu na Instagramu (jako já třeba včera Dior - jímž to ve Francii celé začalo).

Na ulicích ale každý den v podstatě non-stop probíhá neuvěřitelná přehlídka stylů, barev, doplňků a každý do toho dává kousek sebe. Baví mě na tom i fakt, že mnoho věcí je z běžně dostupných řetězců - tedy dovolit si je může v podstatě kdokoliv. A je to jednoduše skvělá podívaná.

Prošla jsem si fotky i z New Yorku, ale protože mám ráda sice jednoduchou, ale ženskou módu, vyhrávají u mě kreace z Milána (které vidíte tady) a z Paříže, která je mou osobní srdcovou záležitostí. Samozřejmě, že mnohdy to může působit až přestřeleně, ale tady je to stále ta nějak s mírou a dávkou elegance (to bohužel nemohu tak úplně říci o tom, co bylo k vidění před pár týdny v Praze).

Řekla bych, že obrázky mluví samy za sebe. Snad si v nich najdete trochu inspirace do chladnějších dní, které nás už dostihly. Užívejte podzimní nálady, která za okny vládne, a já se vám již brzy přihlásím s dalším článkem plným stylu a módy!

Foto: vogue.co.uk

#inspirace #outfit #streetstyle #fashionweek

111 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše