top of page

Kabelky Longchamp francouzská klasika


Najít správnou kabelku je běh na dlouhou trať. Každá žena má jiné potřeby a představu o její velikosti, vnitřním uspořádání a velkou roli samozřejmě hraje i barva. Co by ale rozhodně mělo být jedním z nejdůležitějších atributů při výběru, je její zpracování. Kvalitní kabelka vám při správné údržbě může vydržet opravdu dlouho.

Ráda bych vám v souvislosti s tímto tématem představila značku Longchamp, u které kabelky rozhodně splní vysoké nároky na výše zmiňovanou kvalitu.

Značka byla založena roku 1948 a již od svého počátku se zaměřila na výrobu produktů z té nejlepší kůže. Kultovní se stala kolekce lehkých skládacích zavazadel "Le Pliage". V aktuálních kolekcích najdete i další modely kabelek různých rozměrů a mezi mé favority patří Mademoiselle Longchamp a Pénélope.

První zmiňovanou si můžete vybrat ve více velikostech a barvách. Pro jaro/léto 2018 jsou k dostání ve výrazné oranžové a přírodní khaki a klasickou béžovou. Já osobně jsem si zamilovala šedou variantu ve větších rozměrech, ale velikost XS je tak akorát pro denní nošení, když zrovna s sebou nepotřebujete nosit půlku kanceláře.

Do modelu Pénélopé se toho vleze rozhodně více a stále u toho budete vypadat stylově, protože tato kabelka je nejen krásná, ale skutečně praktická. Nejnověji si můžete vybrat mezi medovou a taktéž khaki. Díky ideální velikosti ji určitě v pracovních dnech nebudete chtít dát z ruky!

Obě tyto kabelky a samozřejmě mnohé další najdete na prodejně Longchamp, která se nachází na adrese Pařížská 125/16 v Praze.

Na skvělou kolekci Jaro 2018 se můžete podívat právě tady a teď.

#kabelky #longchamp

694 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page