top of page

NEWS: H&M Conscious Exclusive představení kolekce


Minulý týden proběhlo exkluzivní představení nové kolekce udržitelné módy pod taktovkou značky H&M. Já byla u toho a přináším vám report z této akce!

Samotné kolekci Conscious Exclusive a prvnímu pohledu na ni jsem se věnovala v jednom z dřívějších článků, který můžete najít tady.

Ve Studiu PRÁM proběhla prezentace kolekce i za účasti celebrit, které vynesly některé z modelů. Mezi nimi byla Zorka Hejdová, Monika Marešová, Renata Langmannová, nebo Iva Pazderková.

Osobně jsem se na tuto akci moc těšila, především proto, že jsem si mohla všechny kousky osahat - přeci jen je to trochu jiné, než vybírat podle obrázků.

S radostí mohu říci, že velká většina kusů je perfektní pro každodenní nošení, ale najdete zde i několik modelů pro speciální příležitosti. Nádherné brokátové šaty, které na tuto akci vynesla Zorka Hejdová, se rozhodně neztratí pro slavnostnější příležitosti. Najdete tu ale dokonce také svatební šaty.

Za pozornost ale stojí i klasické košile, spodní prádlo a jemné šperky z recyklovaného stříbra, nebo vzdušné maxišaty, jako stvořené pro horké letní dny.

Kolekce bude dostupná již od 19.4. online na hm.com a v prodejně H&M v Galerii Myslbek v Praze. Já své favority již mám, co vy?

Foto: H&M

58 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page