TREND: Pastelové odstíny


Pastelové odstíny, nebo také někdy nazývané barvy zmrzliny, jsou jedním z letošních nejvýraznějších trendů. A je to jen dobře, protože jsou nesmírně lichotivé, jemné a ženské. Pojďte se na tu krásu se mnou podívat!

Ve svých kolekcích je použila většina velkých módních domů a návrhářů.

Na uvolněných střizích, kterými je pověstná, je ukázala Victoria Beckham - ta se do nich pustila ve formě monochromatických modelů. Včetně doplňků se jich chopil věhlasný Chanel pod taktovkou Karla Lagerfelda.

Velký prostor jemným odstínům dala ve své kolekci prostor i značka Sies Marjan, která debutovala teprve roku 2016, a určitě se i od jejího návrháře Sander Laka máme v budoucnu hodně na co těšit.

Díky jemnosti celé barevné škály se jich nebojte v rámci jednoho outfitu použit hned několik. Nebudou se vzájemně přebíjet, spíše naopak - budou se perfektně doplňovat.

V obchodech jich už nyní najdete relativně velké množství. Můžete se svézt na vlně pokračujícího trendu dámských kostýmů - jemně růžové sako a kalhoty najdete u značky Reserved, stejně jako lila košilové šaty.

Světlé ovocné odstíny najdete například na prodejnách Mango - monochromatický outfit můžete vytvořit celkem jednoduše s pomocí overalu, pokud by to na vás bylo moc, zkuste začít třeba s halenkou nebo trendy šortkami Zelenou najdete třeba u H&M a tahle plisovaná sukně se jim víc než povedla!

Nezapomínejte ale také na doplňky! I když mají pánský střih, jemná růžová barva těmto polobotkám Gino Rossi dodává tu správnou jemnost. A protože k ženskému šatníku neodmyslitelně patří kabelky, tyto trendy barvy najdete samozřejmě i na nich! Značka Coccinelle patří mezi ty, kdo umí vyrobit jednoduché ale přesto velmi stylové produkty. Co takhle zelenkavý crossbody model?

Foto: vogue.com; archiv firem

#inspirace #jaroléto2018 #nákupy #trend

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše