top of page

NEWS: Kolekce Silverline Pietro Filipi


Spojení značky Pietro Filipi a návrhářky Ivany Mentlové patři mezi zavedené a každou sezónu k velmi očekávaným. Já vám přináším pohled na kolekci, která vznikla pro nadcházející sezónu a je inspirovaná 90. léty.

Ivana Mentlová patři mezi naše nejznámější a nejvýraznější módní návrhářky. Pro ni je velmi typické použití velmi kvalitních a luxusních materiálů, jako jsou pravé kožešiny, kůže nebo hedvábí.

Je úžasné, že prostřednictvím české tradiční značky Pietro Filipi si můžeme její modely pořídit právě u nich a to pod značkou Silverline, kterou právě Ivana Mentlová navrhuje.

Sama návrhářka ke kolekci říká: „Devadesátá léta nabízejí množství inspirace. Trendem jsou nejen oversized střihy či vliv pánské módy jako takové, ale důležitý je především výběr materiálů. V kolekci kombinuji přírodní materiály - bavlnu, vlnu a len s kůží. Důraz je přitom kladen na pohodlí a luxus. Modely lze libovolně vrstvit a vzájemně kombinovat."

Osobně musím říci, že pro mě je absolutním favoritem právě výše zmíněný pruhovaný kostým (a to v pohodové variantě s teniskami a trikem) a úžasná dlouhá plisovaná sukně, která je z tak lehkého materiálu, že v ní budete chtít trávit celé léto!!

Silverline nabízí tuto sezónu 24 kousků, které jsou nejen cool, ale dávají pocit volnosti a elegance. To je patrné například u košilových šatů. Dalším zajímavým prvkem je užití proužků. Ani ty by neměly chybět v žádném šatníku.

Přičemž letošní letní sezónu otevírá Silverline například lěným pruhovaným kalhotovým kostýmem. Námořní modř nehledejte, modrou vystřídala pro tentokrát khaki.

Nicméně tak jak bývá u Pietro Filipi zvykem, nechybí celé kolekci jednoduchost v nadčasovém stylu. Přesně to vystihují i další kousky z Ivaniny kolekce, jako například černé šaty s kůží a volány, černý top, dlouhá plisovaná sukně a další.

Pokud už pomalu sháníte výbavu na plánovanou letní dovolenou, jsou tyto modely a materiály tou ideální volbou a ještě k tomu budete neskutečně šik a stylová!

Kolekci najdete ve vybraných prodejnách Pietro Filipi už koncem března a radím, pokud máte na nějaký kus spadeno, koupi neodkládejte! Kolekce bývá velmi často brzy vyprodaná!

Foto: Pietro Filipi

#jaroléto2018 #inspirace #kolekce #nákupy #PietroFilipi #Silverline #IvanaMentlová

270 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page