Jóga

Zažijte kouzlo jógy

Cítíte, že potřebujete zvolnit, soustředit se alespoň na chvíli jen na sebe, nebo hledáte protažení a posílení vašeho fyzického těla? To vše vám může praxe jógy nabídnout a já vám s radostí budu průvodcem a předávam vše pozitivní, co vás na cestě může potkat.

Sarka Stursova STYLEIT.CZ.webp.JPG

Jóga je v mém životě již mnoho let. Pomáhá mi nejen zklidňovat mysl v hektických dnech, ale má také pozitivní vliv na celé mé fyzické tělo. Sama jsem si cestu k ní našla již před více než 10 lety, ale moje praxe byla hodně nepravidelná. Ale i tak jsem pokaždé cítila, že mému tělu dělá dobře a po lekci mi bylo jednoduše lépe než před ní. S pravidelností přišla čím dál větší radost z každé chvíle na podložce, až jsem došla k rozhodnutí, že přišel správný čas na to vše předávat přes lektorskou činnost. 

 

Kdy a kde lekce probíhají ?

Pravidelné lekce power jógy, konkrétně každé pondělí a středu od 18:30 do 19:30
probíhají v úplně novém sále budovy Stará škola v Babicích u Říčan, 
která se nachází na návsi u rybníka a kde je k dispozici bezproblémové parkování,
šatna a sociální zařízení je samozřejmostí.


Poznáme se a věřím, že si pravidelné lekce jógy oblíbíte.
 

Pokud rádi sdílíte atmosféru na skupinových lekcích, nebo dáváte přednost osobnějšímu přístupu při soukromých hodinách, jste naprostý začátečník, či již za sebou pár lekcí máte, můžete si vybrat svou cestu a společně se na ni vydáme. 

V případě, že byste chtěli benefity jógové praxe dopřáli kolegům v práci, můžeme naplánovat i pravidelné lekce u vás v kanceláři dle vašich přání. 

 

Budu se těšit na naše společné chvíle na podložce.

Namasté.

Co nabízím:

Instagram